Hapipożyczki – wygraj nawet 3000 zł na spłatę Twojej pożyczki!

hapipozyczki konkurs

W ostatnim czasie firmy pożyczkowe zasypują swoich klientów kolejnymi konkursami i akcjami specjalnymi. Pisaliśmy już o bonie wakacyjnym w Vivus, czy konkursie z okazji 20-stych urodzin Providenta. Tym razem opiszemy konkurs Hapipożyczki.

Nagrodą w konkursie jest nagroda pieniężna w kwocie maksymalnej 3000 zł, a zwycięzca będzie wybierany jeden raz dziennie w trakcie trwania konkursu.
Wysokość wygranej uzależniona jest od wartości pożyczki – jeśli weźmiemy pożyczkę 2000 zł to w przypadku wygranej otrzymamy 2000 zł. Wynika to z faktu, że wygrana jest w całości przeznaczona na spłatę pożyczki, więc nie możemy otrzymać więcej niż wynosi pożyczka.

Konkurs Hapipożyczki trwa do 18 lipca. Uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w Konkursie przez cały okres trwania Konkursu.

hapipozyczki konkurs

W jaki sposób wziąć udział w konkursie Hapipożyczki:

  1. Wypełnij wniosek o pożyczkę w kwocie od 800 do 15 000 zł.
  2. Konieczna jest pozytywna decyzja kredytowa i otrzymanie kwoty pożyczki na konto.
  3. Po otrzymaniu pożyczki wypełnij formularz konkursowy dostępny na stronie Hapipożyczki w terminie 5 dni od dnia wypłaty pożyczki.
  4. W formularzu konkursowym odpowiedz na pytanie: “Co zrobiłbyś mając do dyspozycji 5 milionów złotych?” Popisz się swoją inwencją i kreatywnością – codziennie wygrywa najlepsze zgłoszenie!

Jeśli to Ty zostaniesz zwycięzcą w konkursie to Twoja kwota pożyczki zostanie pomniejszona o wartość nagrody (maksymalnie 3000 zł). Fizycznie nie otrzymasz gotówki do ręki – wygrana w całości zostanie przeznaczona na spłatę Twojego zobowiązania.

Weź udział w konkursie Hapipożyczki

O Tomasz Długosz 175 artykułów
Od kilku lat zajmuje się rynkiem pożyczek internetowych. Nabierając doświadczenia na tym dynamicznie rozwijającym się rynku postanowiłem podzielić się swoją wiedzą tworząc serwis Pożyczki bez tajemnic.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*