Konkurs Lendon – wygraj spłatę pożyczki!

konkurs lendon

Lendon ogłasza konkurs dla klientów – “Twoja wygrana pożyczka w Lendon.pl”.
Konkurs przeznaczony jest tylko dla nowych klientów Lendon, a do wygrania jest kwota nie większa niż wysokość pierwszej darmowej chwilówki, czyli 2500 zł. Nagroda trafi do jednej osoby każdego dnia w trakcie trwania konkursu i będzie wykorzystana wyłącznie do spłaty udzielonej pożyczki.

Konkurs trwa od dnia 7 sierpnia 2017 roku do dnia 5 listopada 2017 włącznie, z wyłączeniem następujących okresów:
a) 11 – 24 września 2017
b) 09 – 22 października 2017

Zadaniem konkursowym jest odpowiedź jednym zdaniem na pytanie „Z czym kojarzy Ci się LendOn.pl?

Weź udział w konkursie >>

Warunkiem udziału Uczestnika w Konkursie jest:

  1. Brak wcześniej udzielonej pożyczki uczestnikowi za pośrednictwem strony lendon.pl (tylko dla nowych klientów).
  2. Poprawne wypełnienie przez uczestnika wniosku o pierwszą pożyczkę do kwoty 2500 zł z terminem spłaty nie dłuższym niż 45 dni.
  3. Uzyskanie pozytywnej decyzji o przyznaniu pierwszej pożyczki i otrzymanie wypłaty kwoty pożyczki na wskazane konto bankowe.
  4. Poprawne wypełnienie i wysłanie formularza zgłoszenia udziału w konkursie, który uczestnik konkursu otrzyma na wskazany we wniosku adres e-mail.

Ważne, aby nie odstąpić od umowy pożyczki, ponieważ wtedy traci się status uczestnika konkursu i zgłoszenie konkursowe będzie nieważne. Zwycięzca, który spełni wszystkie warunki konkursowe, otrzyma informację drogą mailową o wypłacie nagrody i jej potrąceniu z kwoty pożyczki, skutkiem czego będzie zamknięcie pożyczki.

Weź udział w konkursie >>

O Tomasz Długosz 175 artykułów
Od kilku lat zajmuje się rynkiem pożyczek internetowych. Nabierając doświadczenia na tym dynamicznie rozwijającym się rynku postanowiłem podzielić się swoją wiedzą tworząc serwis Pożyczki bez tajemnic.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*