Konkurs Provident – codziennie do wygrania 20 nagród po 2000 zł!

provident konkurs

Jedna z najbardziej znanych firm pożyczkowych – Provident, obchodzi swoje 20-ste urodziny. Z tej okazji Provident przygotował dla swoich klientów konkurs, w którym codziennie do wygrania jest 20 nagród pieniężnych po 2000 zł!

W jaki sposób wziąć udział w konkursie:

  1. Weź pożyczkę – wybierz ofertę dla siebie. Aplikować możesz telefonicznie lub składając wniosek online (weź pożyczkę w Provident).
  2. Zgłoś swój udział w konkursie – od daty zawarcia umowy pożyczki masz 14 dni aby zgłosić swój start w konkursie. Zgłoszenie możesz dokonać poprzez formularz online na stronie Provident lub  wysyłając SMS z numerem Twojej umowy pożyczki oraz odpowiedzią na zadanie konkursowe: Jaki plan zrealizował(a)byś za 2000 zł? Przykładowy SMS: 123456789, upragniony remont mieszkania.
  3. Wygraj 2000 zł! Codziennie wyłanianych jest aż 20 zwycięzców, którzy otrzymają nagrodę 2000 zł wraz z opłaconym należnym podatkiem. Jeśli wygrasz zostaniesz o tym poinformowany SMS-em.

Konkurs Provident trwa od 5 do 24 lipca 2017 roku.

provident konkurs

Ważne informacje:

  • Konkurs nie łączy się z ofertami promocyjnymi Providenta.
  • Aby wziąć udział w konkursie, nie możesz dokonać całkowitej spłaty pożyczki w okresie 14 dni od daty zawarcia umowy ani odstąpić od umowy pożyczki.
  • Bez względu na liczbę wysłanych zgłoszeń konkursowych pod uwagę brane będzie tylko to zgłoszenie konkursowe, które zostanie wysłane jako pierwsze w terminie do 14 dni od daty zawarcia umowy pożyczki.
  • Dane zwycięzców, w zakresie imienia i miejscowości zamieszkania, będą opublikowane na stronie internetowej konkursu w terminie od 19.07.2017 do 30.08.2017.
  • Wydanie nagrody nastąpi w terminie do 21 dni od dnia dokonania wyboru zwycięskiego uczestnika przez jury.

Weź udział w konkursie Provident!

O Tomasz Długosz 175 artykułów
Od kilku lat zajmuje się rynkiem pożyczek internetowych. Nabierając doświadczenia na tym dynamicznie rozwijającym się rynku postanowiłem podzielić się swoją wiedzą tworząc serwis Pożyczki bez tajemnic.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*