Konkurs Vivus – marka świętuje 5-te urodziny

vivus konkurs

Ostatnie dni przynoszą kolejne konkursy organizowane przez firmy pożyczkowe dla swoich klientów. Pisaliśmy już o konkursie urodzinowym Provident. Dzisiaj przyjrzymy się konkursowi Vivus organizowanym z okazji 5 urodzin marki.

Zasady uczestnictwa w konkursie Vivus:

  1. W czasie trwania konkursu należy złożyć wniosek o pożyczkę i otrzymać zawnioskowaną kwotę pożyczki. Konkurs jest również dla obecnych klientów, którzy będą wnioskować o kolejną pożyczkę.
  2. Po otrzymaniu pożyczki należy na stronie vivus.pl/konkurs wypełnić swoje zgłoszenie konkursowe – podając swoje dane oraz odpowiadając na pytanie konkursowe: “Czego nam życzysz z okazji piątych urodzin?” Odpowiedzi najciekawsze i najbardziej oryginalne wygrają.
  3. W zgłoszeniu musisz również zaznaczyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb organizacji i przebiegu Konkursu, przez Organizatora konkursu.
  4. W przypadku gdy odstąpisz od umowy pożyczki Twoje zgłoszenie konkursowe zostanie anulowane.
  5. Każda pożyczka udzielona na warunkach wynikających z regulaminu konkursu uprawnia Cię do jednokrotnego wzięcia udziału w konkursie (jedno zgłoszenie na jedną pożyczkę).

Konkurs rozpoczyna się dnia 27 czerwca 2017 roku o godzinie 00:01 i kończy w dniu 31 lipca 2017 roku o godzinie 23:59:59.

Weź udział w konkursie Vivus >>

 vivus konkurs

Atrakcyjne nagrody w konkursie Vivus!

  • Nagroda główna: 3 x nagroda rzeczowa w postaci samochodu osobowego marki Nissan Micra o wartości 40000 złotych i dodatkowa kwota pieniężna w wysokości 4444 złotych albo nagroda pieniężna w wysokości 40.000 złotych (czterdzieści tysięcy złotych) i dodatkowa kwota pieniężna w wysokości 4444 złotych.
  • Nagroda drugiego stopnia: 10 x nagroda rzeczowa w postaci bonu urlopowego o wartości 6000 złotych (sześć tysięcy złotych) do wykorzystania na stronie fly.pl i dodatkowa kwota pieniężna w wysokości 667 złotych.
  • Nagroda trzeciego stopnia: 30 x nagroda rzeczowa w postaci roweru o wartości 1000 złotych i dodatkowa kwota pieniężna w wysokości 111 złotych albo nagroda pieniężna w wysokości 1000 złotych i dodatkowa kwota pieniężna w wysokości 111 złotych.
  • Nagroda czwartego stopnia: 100 x nagroda rzeczowa w postaci voucher o wartości 100,00 zł do wykorzystania na stronie allegro.pl.

Musimy przyznać, że nagrody są naprawdę kuszące. Dlatego warto się postarać i złożyć Vivusowi oryginalne życzenia urodzinowe. Twoja inwencja twórcza i kreatywność może zostać nagrodzona.

Warto zaznaczyć, że dla nowych klientów Vivus oferuje darmową pierwszą pożyczkę. Więc nawet jeśli nie korzystasz z ofert chwilówek można rozważyć wzięcie minimalnej kwoty pożyczki i zgłosić swój udział w konkursie. Może szczęście uśmiechnie się właśnie do Ciebie i wygrasz samochód lub jego równowartość.

Weź udział w konkursie Vivus >>

 

O Tomasz Długosz 175 artykułów
Od kilku lat zajmuje się rynkiem pożyczek internetowych. Nabierając doświadczenia na tym dynamicznie rozwijającym się rynku postanowiłem podzielić się swoją wiedzą tworząc serwis Pożyczki bez tajemnic.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*