Oferty pożyczkowe – Zmiany na 23.08.2017

Wakacje powoli dobiegają końca i rozpoczyna się kolejny gorący okres dla pożyczkodawców pod tytułem wyprawka szkolna.  Można powiedzieć, że miesiące lipiec oraz sierpień przybrały postać konkursów (Vivus, Provident, Hapipożyczki). Końcówka sierpnia przynosi natomiast szereg zmian w ofertach pożyczkowych aż kilku pożyczkodawców.

Oferty pożyczkowe – Zmiany

wandoo logoWandoo – ten popularny serwis pożyczkowy zwiększa maksymalną kwotę pierwszej darmowej pożyczki dla nowych klientów do 2500 zł. Zwiększenie limitu pozwala przebić się do czołówki pożyczkodawców oferujących najwyższy poziom darmowej pierwszej pożyczki dla nowych użytkowników.

Weź pożyczkę w Wandoo

szybka moneta logoSzybka Moneta – ten krakowski pożyczkodawca zdecydował się z kolei na zwiększenie limitu maksymalnej kwoty pożyczki z 4200 zł na 5000 zł. Jednak ten pułap dostępny jest dla wiernych klientów tej marki, gdyż z maksymalnego pułapu można korzystać przy piątej z kolei pożyczki.

Weź pożyczkę w Szybka Moneta

logo net creditNetcredit – jeden z najstarszych pożyczkodawców na polskim rynku również zwiększa limity. Kwota darmowej pierwszej pożyczki dla nowych klientów marki wzrasta z 2000 zł do 3000 zł. Dzięki takiemu ruchowi oferta marki jest jedną z wyższych darmowych pożyczek na rynku. Ale to nie koniec zmian gdyż wzrasta również kwota maksymalnej pożyczki z 4000 zł do 5000 zł.

Weź pożyczkę w Netcredit

polo pożyczka logoPOLOożyczka – marka, która nie boi się stylu disco wprowadza znaczącą zmianę w swojej ofercie w postaci darmowej pierwszej pożyczki dla nowych klientów. Kwota co prawda nie jest zbyt wysoka, gdyż wynosi 1000 zł ale wydaje się kwestią czasu zwiększanie limitu takiej pożyczki.

Weź pożyczkę w POLOżyczka

credit logoCredit – ta litewska marka również decyduje się na zwiększenie limitu darmowej pożyczki dla nowych klientów. Do tej pory mogliśmy liczyć na 1200 zł a od niedawna kwota ta wzrosła do 2000 zł.

Weź pożyczkę w Credit

Jak widać pożyczkodawcy kuszą nowych klientów zwiększonymi kwotami darmowej pierwszej pożyczki. Nie bez znaczenia jest tutaj okres szkolny, który wielu z nas kojarzy się ze zwiększonymi wydatkami. Powoli kończą się wakacje, które pod względem wydatków nie są lekkim okresem a tutaj rozpoczyna się rok szkolny i związane z nim wydatki. Jak widać pożyczkodawcy widzą tutaj swoją szansę i proponują coraz to wyższe oferty darmowych pożyczek.

O Tomasz Długosz 175 artykułów
Od kilku lat zajmuje się rynkiem pożyczek internetowych. Nabierając doświadczenia na tym dynamicznie rozwijającym się rynku postanowiłem podzielić się swoją wiedzą tworząc serwis Pożyczki bez tajemnic.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*