Pandamoney

pandamoney logo

pandamoney logo

AKTUALIZACJA

Kreditech Polska (właściciel Pandamoney) zdecydował o zakończeniu dalszego udzielania pożyczek pod marką Pandamoney. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą firmy Kreditech zapraszamy do zapoznania się z ich dwiema aktualnie działającymi markami: Kredito24 oraz Monedo Now.


Pandamoney to kolejna szybka pożyczka w naszej porównywarce. Jeśli potrzebujesz gotówki online i rozważasz ofertę Pandamoney lektura poniższego wpisu na pewno przybliży Ci ich produkt pożyczkowy. Dowiesz się także jakie warunki musisz spełnić aby otrzymać pożyczkę w Pandamoney.

Podstawowe informacje na temat Pandamoney

Właścicielem Pandamoney jest spółka Kreditech, która w Polsce ma takie marki jak Kredito24, Monedo Now oraz Flexinero. To co wyróżnia na pierwszy rzut oka Pandamoney od innych ofert chwilówek to brak pierwszej pożyczki za darmo, dlatego też nowi klienci muszą się liczyć z opłatami. Przyjrzyjmy się zatem firmie Pandamoney i warunkom pożyczki u tego pożyczkodawcy.

Dane firmy Pandamoney

Pandamoney.pl należy do Kreditech Polska Sp. z o.o.
ul. Prosta 32
00-838 Warszawa
KRS: 0000429058
Kapitał zakładowy: 5 000 zł

Kontakt z Pandamoney:

Telefon: 71 88 11 070
e-mail: info@pandamoney.pl

pandamoney oferta

Warunki pożyczki Pandamoney

Pandamoney oferuje krótkoterminowe pożyczki od 100 do 1800 zł na okres od 7 do 30 dni. Aplikować można wypełniając wniosek online. Gdy wszelkie niezbędne informacje zostaną podane, wniosek jest rozpatrywany i w przypadku pozytywnej decyzji kwota jest przelewana na podane we wniosku konto.
Pożyczanie w Pandamoney jest wygodne i szybkie. Klienci Pandamoney nie muszą się obawiać skomplikowanych procedur i ukrytych opłat – wszystko zostanie przejrzyście wyjaśnione już na etapie wnioskowania. Nowoczesne oprogramowanie pozwala automatycznie rozpatrzyć wniosek. Do starania się o pożyczkę wystarczą podstawowe dane z dowodu osobistego. Informację o rozpatrzeniu naszego wniosku otrzymamy e-mailem albo SMS-em.
Jeśli pożyczka nie będzie spłacana w terminie, Pandamoney zastrzega sobie prawo do naliczania odsetek od kwoty pożyczki od dnia następującego po dniu wymagalności spłaty w wysokości odsetek maksymalnych za opóźnienie określonych w art. 481 § 21 Kodeksu cywilnego, tj. dwukrotności wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie (odsetki ustawowe za opóźnienie wynoszą sumę stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych).

Jak wziąć pożyczkę w Pandamoney

Aby otrzymać pożyczkę musisz spełnić podstawowe kryteria:

 • być osobą pełnoletnią,
 • posiadać polskie obywatelstwo,
 • posiadać konto bankowe w jednym z polskich banków,
 • mieć telefon komórkowy.

W przypadku spełnienia tych kryteriów wybierz kwotę, okres spłaty pożyczki i następnie wypełnij wniosek na stronie Pandamoney.pl. We wniosku musisz podać: imię, nazwisko, e-mail, telefon komórkowy, dane adresowe, informacje o zatrudnieniu oraz dane związane z kontem bankowym. Jeśli chcesz obniżyć koszty pożyczki o 25 zł wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto na Facebooku (na Twoim profilu nie pojawią się żadne informacje o wnioskowaniu o pożyczkę). Po pozytywnej decyzji na podane konto bankowe zostanie przelana kwota pożyczki.

Zalety i wady chwilówki Pandamoney

Zalety:

 • Brak zaświadczeń o dochodach,
 • Kwota pożyczki już od 100 zł,
 • Brak górnej granicy wieku (trzeba być osobą pełnoletnią),
 • Szybka decyzja o przyznaniu pożyczki bądź jej odmowie,
 • Po zalogowaniu na swoje konto na Facebooku zniżka 25 zł.

Wady:

 • Infolinia pracuje tylko w dni robocze,
 • Brak darmowej pierwszej pożyczki.

Oceń pożyczkę Pandamoney

O Tomasz Długosz 175 artykułów
Od kilku lat zajmuje się rynkiem pożyczek internetowych. Nabierając doświadczenia na tym dynamicznie rozwijającym się rynku postanowiłem podzielić się swoją wiedzą tworząc serwis Pożyczki bez tajemnic.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*