Promocja Vivus – Bon 500 zł na wakacje

bon 500 vivus

Jeden z najbardziej znanych pożyczkodawców na polskim rynku (Vivus) przygotował wakacyjną promocję. W promocji Vivus możemy otrzymać bon w wysokości 500 zł na wakacje do wykorzystania w serwisie fly.pl. Na początku warto w skrócie przypomnieć jak wygląda oferta marki. Na nowych klientów decydujących się na ofertę tej łotweskiej firmy czeka maksymalnie 3000 zl na 30 dni. Koszt takiej pożyczki to 0 złjest to jedna z wyższych kwot darmowej pierwszej pożyczki na rynku. Natomiast na stałych klientów tej marki limit pożyczki wzrasta do 7500 zł na maksymalnie 30 dni. 

Do kogo skierowana jest promocja Vivus?

Bon 500 zł może otrzymać każda osoba, która do 31 lipca 2017 roku weźmie pożyczkę w serwisie Vivus.pl. Promocja skierowana jest zarówno do nowych użytkowników jak również do obecnych klientów tej firmy.

Na czym polega promocja Vivus?

W ciągu jednego dnia roboczego od przyznania pożyczki Vivus wyślę na Twój numer sms z kodem rabatowym w wysokości 500 zł. Bon rabatowy można wykorzystać do końca roku w serwisie fly.pl.

Jak wykorzystać bon 500 zł w promocji Vivus?

Wybieramy interesującą nas wycieczkę w serwisie fly.pl (promocja nie obejmuje kupna samych biletów lotniczych) i klikamy w przycisk rezerwuj. Podczas uzupełniania formularza rezerwacji wycieczki w komentarzu wpisujemy kod, który otrzymaliśmy smsem i gotowe. Koszt naszej wycieczki zostanie pomniejszony o 500 zł.

Ważne daty w promocji Vivus

31.07.2017 – do tego dnia Vivus przyznaje bony 500 zł na wakacje.

31.12.2017 – do końca roku mamy możliwość wykorzystać kod w serwisie fly.pl

harmonogram vivus

O Tomasz Długosz 175 artykułów
Od kilku lat zajmuje się rynkiem pożyczek internetowych. Nabierając doświadczenia na tym dynamicznie rozwijającym się rynku postanowiłem podzielić się swoją wiedzą tworząc serwis Pożyczki bez tajemnic.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*