SuperGrosz – opinie i recenzja

supergrosz logo

supergrosz logoOsoby dla których kwoty chwilówek są zbyt niskie swoją uwagę powinny skierować na pożyczki ratalne. Marka SuperGrosz oferuje dla nowych klientów pożyczkę ratalna do 10 000 zł na maksymalnie 48 rat. Sprawdź opinie o SuperGorsz przed złożeniem wniosku o pożyczkę.

Weź pożyczkę w SuperGrosz

Podstawowe informacje na temat SuperGrosz

Właścicielem marki SuperGrosz jest warszawska firma SuperGrosz Sp. z o.o., która działalność rozpoczęła w styczniu 2015 skupiając się od początku istnienia na udzielaniu pożyczek ratalnych. Serwis internetowy wystartował natomiast w listopadzie 2015 roku.

Dane firmy SuperGrosz

Marka SuperGrosz należy do SuperGrosz Sp. z o.o.
ul. Inflancka 11/27
00-189 Warszawa
KRS: 0000551150
NIP: 5252607460

Kontakt z SuperGrosz:

e-mail: kontakt@supergrosz.pl
Telefon: 22 102 15 00
Pon. – Pt.: 8:00-20:00
Sobota:. 9:00-17:00

Warunki pożyczki SuperGrosz

W serwisie supergrosz.pl znajdziemy pożyczki ratalne od 1 000 zł do 15 000 zł na maksymalnie 48 rat. W przypadku nowych klientów maksymalna pożyczka ratalna o jaką można wnioskować wynosi 10 000 zł. O pożyczkę mogą się starać osoby powyżej 21 lat, w trakcie wypełniania wniosku nie trzeba przedstawiać danych dotyczących zatrudnienia.

Weź pożyczkę w SuperGrosz >>

Jak wziąć pożyczkę w hapipożyczki?

Z oferty tej marki mogą skorzystać wszystkie osoby, które:

 • są w wieku powyżej 21 lat
 • posiadają własne konto bankowe oraz aktywny numer telefonu komórkowego

Jak wnioskować o pierwszą pożyczkę:

 • Pierwszym krokiem jest wybranie parametrów pożyczki na stronie supergrosz.pl i kliknięcie w przycisk “Weź pożyczkę”
 • Kolejny etap to wypełnienie krótkiego formularza rejestracyjnego w którym podajemy podstawowe dane osobowe,  dane kontaktowe oraz dane dotyczące zameldowania oraz jedynie podstawowe dane dotyczące sytuacji życiowej
 • Po wypełnieniu formularza dostajemy kod w smsie, który należy wpisać w oknie przeglądarki
 • Kolejny etap to weryfikacja danych z wniosku jedną z 3 metod (przelew weryfikacyjny w wysokości 1 zł, zalogowanie się na swoje konto bankowe poprzez aplikację Konto X, lub metoda GIRO, gdzie weryfikacja odbywa się na poczcie poprzez okazanie dowodu osobistego oraz kodu sms)
 • O przyznaniu pożyczki dowiesz się w smsie oraz poprzez emaila

Przy kolejnej pożyczce wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto użytkownika na stronie supergrosz.pl i złożysz wniosek.

Co zrobić w przypadku gdy nie mogę spłacić pożyczki?

W przypadku problemów ze spłatą najlepiej kontaktować się z Infolinią celem znalezienia optymalnego rozwiązania z sytuacji dla obu stron.

Parametry chwilówki SuperGrosz

Dane kontaktoweSzczegóły pożyczkiReprezentatywny przykład
E-mail:
kontakt@supergrosz.pl
Telefon kontaktowy:
221021500
Godziny pracy:
Pon. – Pt.: 8:00 – 20:00
Sobota:. 9:00-17:00
Niedziela: Nieczynne
Wiek pożyczkobiorcy:
Od 21 do bez ograniczenia wieku
Okres pożyczki:
Od 2 do 48 mies.
Zakres pożyczki:
Od 1000 do 15000 zł
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 57,8 %, całkowita kwota pożyczki wynosi 5000 zł., czas obowiązywania umowy 48 miesięcy, spłata w 48 ratach miesięcznych po 230,99 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 10% rocznie. Całkowity koszt pożyczki wynosi 6087,36 zł w tym: prowizja 5000,16 zł oraz odsetki 1087,20 zł. Całkowita kwota do zapłaty wynosi 11087,36 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 25.09.2017 roku na reprezentatywnym przykładzie dla pożyczki ratalnej.

Zalety i wady SuperGrosz

Zalety:

 • szerokie widełki wiekowe
 • 3 metody weryfikacji
 • krótki formularz rejestracyjny
 • polski kapitał

Wady:

Weź pożyczkę w SuperGrosz

SuperGrosz opinie

SuperGrosz – opinie i recenzja
3.9 (77.5%) 8 votes

Może Cię zainteresować również:

Rapida Money – pożyczki z gwarantem do 25 00... Rapida Money jest jedną z młodszych pożyczek pozabankowych działających na polskim rynku. Oferuje ona pożyczki ze stosunkowo wysoką maksymalną kwotą i...
Wonga – recenzja oraz opinie o tej pożyczce Wonga dość spektakularnie weszła na polski rynek pożyczek pozabankowych. Szeroka kampania w telewizji sprawiła, że spora grupa klientów potrafi zanuci...
InCredit – opinie i recenzja InCredit jest jedną ze znanych i dobrze ocenianych przez klientów pozabankową pożyczką na raty. W poniższym wpisie sprawdzamy ofertę InCredit, jakie s...
TAKTO Finanse – opinie i recenzja Potrzebujesz większej kwoty pożyczki? Sprawdź ofertę TAKTO Finanse. W poniższym wpisie znajdziesz informacje na temat samej firmy, szczegóły dotyczące...
O Tomasz Długosz 171 artykułów
Od kilku lat zajmuje się rynkiem pożyczek internetowych. Nabierając doświadczenia na tym dynamicznie rozwijającym się rynku postanowiłem podzielić się swoją wiedzą tworząc serwis Pożyczki bez tajemnic.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*