Wakacyjny konkurs Wandoo

rodzina plaża

Wakacje dobiegają końca jednak nie stanowi to przeszkody w zorganizowaniu kolejnego wakacyjnego konkursu. Tym razem organizatorem akcji jest serwis pożyczkowy Wandoo, gdzie czeka na nas pierwsza darmowa pożyczka do 2500 zł na 30 dni. Jako, że wakacje dobiegają końca to główna idea konkursu polega na opisaniu wakacyjnych wrażeń. Wakacyjny konkurs Wandoo ma tytuł: „Wakacyjne zdarzenia warte opowiedzenia”, postaramy się przybliżyć jego zasady.

Wakacyjny konkurs Wandoo – Warunki udziału

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy spełnić dwa warunki:

  • W terminie 11 sierpnia – 3 września musisz skorzystać z oferty pożyczkowej Wandoo. W konkursie mogą wziać udział zarówno nowi klienci jak i osoby której już wcześniej korzystały z oferty serwisu
  • Druga część konkursu jest bardziej kreatywna i polega na opisaniu dlaczego te wakacje były tak wspaniałe. Forma jest dowolna, może być tekst, zdjęcie, piosenka, film. Ograniczeniem jest nasza kreatywność.

Wakacyjny konkurs Wandoo – Nagrody

Przejdźmy do najważniejszej kwestii, do nagród. Spośród osób, które wyślą swoje zgłoszenia na adres email: konkurs@wandoo.pl komisja konkursowa wybierze 3 zgłoszenia. Szczęśliwi wygrani mogą liczyć na nagrody w postaci:

  • Nagroda główna: laptop HP 14 i3-6006U
  • Nagroda dodatkowa: tablet Apple iPad 32GB
  • Nagroda dodatkowa: tablet Apple iPad 32GB

Weź pożyczkę w Wandoo

Regulamin konkursu znajduj się tutaj.

O Tomasz Długosz 175 artykułów
Od kilku lat zajmuje się rynkiem pożyczek internetowych. Nabierając doświadczenia na tym dynamicznie rozwijającym się rynku postanowiłem podzielić się swoją wiedzą tworząc serwis Pożyczki bez tajemnic.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*